O dealerství

Pyramida Průhonice s.r.o. se od 1. 1. 2024 sloučila se společností Pyramida Průhonice PLUS s.r.o., autorizovaného prodejce a servis vozů Renault, Dacia, Alpine a společností Pyramida Centrum s.r.o., autorizovaného prodejce a servis vozů značek SEAT & CUPRA. Zároveň jsme importérem motocyklů YUKI do České republiky. V rámci společnosti Autogalerie JM s.r.o., se zabýváme prodejem a profesionální renovací veteránů. Provozujeme také vlastní autobazar, splňující náročné kvalitativní podmínky pro prodej ojetých vozů v rámci programu DasWelt Auto. Naše autopůjčovna disponuje cca. 15 vozy všech kategorií vč. užitkových vozů maximálního stáři do půl roku.

Společnost Pyramida Průhonice byla založena v roce 1997 a od roku 1998 je jedním z největších prodejců španělských vozidel SEAT & CUPRA v ČR. S ohledem na vývoj automobilového trhu a uvolnění podmínek v rámci prodeje více značek se firma rozhodla přidat do své nabídky rovněž jihokorejskou značku Hyundai, spolupráce probíhala od roku 2003 do roku 2014. I zde se firma od samého začátku zařadila mezi největší dealery v ČR a v roce 2013 jsme se stali největším prodejcem vozů Hyundai v ČR. V roce 2014 došlo z důvodu zásadních změn v obchodní politice Hyundai ČR k ukončení spolupráce a přechodu ke značce Renault a Dacia. Od roku 2022 jsme se stali jediným autorizovaným prodejcem a servisem sportovní značky vozidel Alpine v České Republice.

V areálu společnosti se v komplexu dominantní pyramidy a na ni přidružených budov nachází čtyři moderní showroomy, jeden z nejmoderněji vybavených servisů, lakovna, klempírna, myčka, sklad náhradních dílů a příslušenství. Víme, že prodejem vozu vztah s Vámi, našimi zákazníky nekončí a děláme vše proto, abychom byli schopni pokrýt základní i náročné požadavky na opravy všeho druhu, včetně klempířských a lakýrnických prací. Díky rozsáhlému skladovému zázemí, kterým eliminujeme běžné čekací lhůty na dodávky náhradních dílů, se pro Vás snažíme zajistit minimalizování doby, kdy byste museli být bez svého vozu. Dbáme na osobní přístup ke každému klientovi, na preciznost a rychlost prováděných služeb.

I přes velikost firmy a s tím spojený značný počet zaměstnanců blížící se stovce, děláme stále vše proto, abychom byli schopni poskytovat individuální přístup k našim zákazníkům a především atmosféru rodinné firmy. Naši zaměstnanci jsou zde pro vás a pokud byste měli někdy pocit, že tomu tak není, budu velice rád, pokud se to dozvím jako první přímo od Vás.

Přeji Vám mnoho šťastných kilometrů bez nehod, ať již v některém z našich vozidel nebo v sedle motocyklu Yuki.

Ing. Jiří Sudík
Majitel a jednatel

Prodáváme vozy značek